spinner
By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. Viac info

DELTA | Novostavba 4 izbového rodinného domu, Ivanovce, 496 m2

Ľutujeme, ale ponuka už nie je aktuálna!

MAKLÉR

Ing. Martin Grunta

riaditeľ pobočky Trenčín

+421 911 083 672
martin.grunta@deltaproperty.sk


Základné informácie

Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu v obci Ivanovce neďaleko mesta Trenčín.

DOM: Jedno podlažný bungalov veľmi dobre dispozične riešený s rozlohou 94 m2. Rodinný dom je 4 izbový a predáva sa v štádiu holodom s možnosťou dokončenia na kľúč.

POZEMOK: Rovinatý pozemok o rozlohe 496 m2 je dostačujúci pre parkovanie dvoch automobilov na jednej strane pozemku a na druhej strane sa môže nachádzať terasa a pozemok vhodný pre rodinný relax ako napríklad bazén, trampolína, detské ihrisko, šmykľavka.

Dispozícia: Po vstupe do domu sa nachádzame v chodbe kde je vytvorené miesto na šatník a sedenie. V chodbe sa nachádza oddelené WC. Cez priestrannú chodbu sa dostaneme do obývacej miestnosti spojenou s kuchyňou. Dom je veľmi dobre dispozične navrhnutý nakoľko chodba spája všetky miestnosti a tým pádom je využitý každý priestor domu. V chodbe po ľavej strane je technická miestnosť, kúpeľňa, spálňa, detská izba a detská izba alebo hosťovská.

Lokalita: Tento rodinný dom sa nachádza 12 minút od Trenčína a zároveň od Nového Mesta nad Váhom. Lokalita je tu veľmi kľudná a vhodná na relax pre rodinu. V okolí sa nachádza príroda, škôlka, potraviny, kaderníctvo, pizzeria, kvetinárstvo a lekáreň.

Na kľúč: Pri tejto novostavbe klientom viem zabezpečiť interiérového dizajnéra a dom dokončiť na kľúč.

Cena v štádiu holodom: 157 900 €

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta,

tel.: 0911/083 672,

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.