spinner
By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. More info
Váš partner vo svete nehnuteľností
How we sell your property

Real estate agency Delta Property

„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“

Delta Property je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 35 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj a prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky s pobočkami v mestách Bratislava, Banská Bystrica, Galanta, Kežmarok, Liptovský Mikuláš, Trenčín, Poprad, Prešov a Šamorín. V ponuke máme viac ako 330 nehnuteľností a prekročili sme hranicu úspešne realizovaných realitných obchodov v objeme 70 miliónov eur.

SME NAJLEPŠIA REALITNÁ KANCELÁRIA

Sme veľmi poctení, že práve naša realitná kancelária získala ocenenie "Najlepšia Realitná kancelária roka 2018 a 2019 - región Bratislava" a zároveň ocenenie ako "Absolútny víťaz" vďaka čomu sme už druhý rok najlepšou realitnou kanceláriou na Slovensku.

Máme silné postavenie na trhu

6

ROKOV SKÚSENOSTÍ
NA TRHU

35

REALITNÝCH MAKLÉROV
PRE VÁS

400

PREDANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ
ROČNE

70

MIL.€ REALIZOVANÝCH
OBCHODOV

 
Prečo my?

Vyberte si svojho makléra

 

Pokiaľ riešite predaj, prenájom alebo kúpu nehnuteľnosti, správny výber realitného makléra je jedným z najdôležitejších rozhodnutí. 

Úspešne realizované realitné obchody

 

Prehľad úspešne realizovaných predajov a prenájmov nehnuteľností našími realitnými maklérmi.

We choose from the blog

Kúpa nehnuteľnosti - ako postupovať?

Je toto tá správna nehnuteľnosť pre mňa? Je teraz ten správny čas na jej kúpu? Dostanem výhodný hypotekárny úver? Tieto otázky si položí každý z nás aspoň raz za život. 

7 rád ako prichystať nehnuteľnosť na predaj

Snom každého majiteľa nehnuteľnosti pri predaji je dostať čo najviac peňazí v najkratšom čase. Predávate rodinný dom, byt alebo pozemok? Niekedy stačí malý detail, ktorý môže výrazne ovplyvniť Váš zisk z predaja. Dáme Vám 7 rád, ktoré spravia Vašu nehnuteľnosť pri predaji atraktívnejšou.