spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Daniel Vlach RSc.

CEO, konateľ Delta Property

Radi Vám poradíme

 

Dobrý deň, volám sa Daniel Vlach a v realitách som začal pracovať v roku 2008 práve pred prvou celosvetovou krízou. Reailtný trh sa dynamicky vyvíja od tohto obdobia.

Práca s ľuďmi ma baví a reality beriem ako svoj životný štýl. Svoju vlastnú realitnú kanceláriu Delta Property som si otvoril v roku 2013. Prvá pobočka bola v Poprade a o rok po otvorení sme otvorili pobočku v Bratislave a Banskej Bystrici, potom následoval Liptovský Mikuláš a Kežmarok. Spoločnosť DELTA PROPERTY stojí na 4 pilieroch a to sú: skúsenosti, stratégia, dôvera a dizajn. 

Naša spoločnosť Delta Property si získala renomované meno ako spoľahlivá realitná kancelária s celoslovenským pokrytím. V roku 2018  a 2019 sme získali titul realitná kancelária roka. Ocenenie udeľovala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Od vzniku našej kancelárie sme ukončili viac ako 7000 predajov a prenájmov a ostali nám spokojní klienti a dobré referencie. V súčastnej dobe máme viac ako 30 realitných profesionálov, ktorý sa radi postarajú aj o vašu nehnuteľnosť. 

Osobne sa venujem realitám pretože ma to baví a je to môj životný štýl a poslanie.

Ak budete potrebovať poradiť, predať, alebo ak iba rozmýšlate ako naložiť s vašou nehnuteľnosťou, potom neváhajte a kontaktujte ma. Som tu pre vás 24 hodín denne.

Váš osobný realitný maklér Daniel Vlach, RSc +421 944 400 148

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia

Predané nehnuteľnosti