spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Mgr.art. Nora Žalúdeková

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Rodáčka z krásneho Liptova ktorá má víziu pracovať s tými najlepšími na trhu a túžbou byť na špičke nie len Bratislavského realitného trhu. 

So skúsenosťami zo zahraničia (USA & DE) a po úspešnom ukončení architektonického štúdia na AFAD pracovala v architektonickom ateliéri JANREVAJ_architects  (@janrevaj_architects / janrevaj.com) zameranom na luxusné bývanie a urbanizmus. 

Jej cieľom je nebyť len sprostredkovateľom pri kúpe či predaji nehnuteľnosti, ale aj spoľahlivým poradcom pri výstavbe, rekonštrukcií či zariadení nehnuteľnosti v oblastiach materiálového zloženia, dispozície, dizajnového prevedenia či celkovej kvality bývania.

Vyrastala v prostredí rodinnej stavebnej firmy (@orol_stavebniny www.stavebniny-orol.sk) ktorá jej dala základ porozumenia stavebným materiálom, štúdion na AFAD zas zdokonalila cítenie pre estetiku a výtvarné spracovanie priestoru. Zmysel pre detail zas nadobudla pri výrobe dekoračných predmetov ako hobby v (@lab.cafe / lab.cafe) kde Vaše myšlienky dostávajú tvar pomocou moderných technológií ako laser, plotter či 3D tlač. 

Nora je cieľavedomá architektka ktorá verí že integrita, spolupatričnosť a úprimnosť sú základovým stavebným kameňom každého dobrého biznisu.

Moja ponuka

Predané nehnuteľnosti