spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Zdenko Vajsábel

realitný maklér

Radi Vám poradíme

 

„Keď sa nespýtaš, nemáš!“

Všetci sme strojcami svojho šťastia. Niekto sa narodí a povie si, že chce byť lekárom, právnikom, automechanikom. A potom som tu ja!

Po dlhodobom čase strávenom v zahraničí, ktorý ma mnoho naučil, otvoril mi v rôznych sférach oči a pripravil na život ako taký, som sa rozhodol vrátiť na Slovensko a zužitkovať získané skúsenosti. Vedel som, že chcem svoj talent na jazyky, výrečnosť a charizmu využiť pri práci, ktorá by tieto aspekty spojila a vytvoril by som si tak široké pole pracovných možností a otvoril si tým mnoho dverí. A svet realít toto všetko spĺňa. Každý deň nový príbeh. Stále sa meniace prostredie. Pulzujúce životy ľudí, vkladajúcich dôveru do mojich rúk pri zmene života, akým riešenie bývania bez pochýb je. Svojím jedinečným prístupom ľuďom pomáham, radím, vysvetľujem, ale najmä ich sprevádzam celým procesom bez komplikácií.

Ak sa vyskytne prekážka, hľadám možnosti riešenia a situáciu upokojím, pretože som najviac spokojný, keď vidím výsledky svojej dobre odvedenej práce a proces zakončený spokojnosťou klientov.

Moja ponuka

Predané nehnuteľnosti