spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Dagmar Sárköziová

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Pre prácu realitného makléra som sa rozhodla práve pre jej rozmanitosť. Dôraz kladiem na dôstojné vystupovanie, efektívnu komunikáciu a prípravu nehnuteľností. Mojím cieľom, je dosiahnuť s úsmevom na tvári spokojnosť mojich klientov. 

Vyštudovala som stavieľstvo, presnejšie interiérovú tvorbu budov, vďaka čomu som získala potrebný prehľad o danom segmente a nadobudla skúsenosti s prípravou pôdorysov či vizualizácií interiérov. Po tom, ako som sa dostala k práci realitného makléra, som dosiahla pocit naplnenia mojej vízií byť v kontakte s budovami.
Práca s ľudmi, je ďalšia z mnohých vecí, ktoré sú môjmu srdcu blízke. Každý človek so sebou prináša nový príbeh. Spoznávať nových ľudí, vás naučí vnímať okolie z rôznych uhľov pohladu. Radosť klientov zo sprostredkovaného nového domova mi dodáva energiu a motivuje ma k ďalšiemu osobnému rastu.
Za moje silné stránky považujem precíznosť, dochvíľnosť a chuť sa zlepšovať. Práve preto som si vybrala realitnú spoločnosť Delta Property kde svoje vedomosti a schopnosti môžem neustále vyvíjať.

Moja ponuka

Predané nehnuteľnosti