spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Renata Hrušovská

Generálny riaditeľ

Radi Vám poradíme

 

V realitách pracujem od roku 2008 a stále ma to veľmi baví a napĺňa. To pokladám vo svojej práci za najdôležitejšie. S odhodlaním dokončiť aj často zložité prípady. Danému prípadu sa vždy venujem s plným nasadením a s maximálne profesionálnym prístupom, využívam dlhoročné skúsenosti a dobrý prehľad na realitnom trhu.Skúsenosť, spoľahlivosť, odbornosť, profesionalita, dôvera, kvalita poskytovaných služieb a starostlivosti o klienta.

Nechajte ma presvedčiť Vás, prostredníctvom vzájomnej dôvery, garancie a partnerstva o Vašej správnej voľbe. Výsledkom pre Vás bude meradlo kvality odvedenej práce, ktorú odo mňa očakávate.

Za dobu od kedy pracujem s realitami som mala možnosť spolupracovať s radom klientov, ktorým týmto ďakujem za dôveru. Väčšina z nich sa stala mojimi stálymi klientmi a priateľmi.


Vo vzťahu maklér - klient si veľmi cením vzájomnej dôvery, veď mnohokrát prichádzame do rodín v období veľkých životných zmien, či už pozitívnych alebo negatívnych. Preto okrem dôležitých odborných znalostí a praxe môžem ponúknuť empatiu, diskrétnosť a umenie počúvať a ponúknuť najlepšie riešenie pre klienta. Som aj človek, ktorému dávate svoju dôveru, ktorého púšťate do svojho súkromia a zverujete mu svoje osobné starosti.

Spokojný klient je mojou najvyššou prioritou. Moja profesionalita a odbornosť samozrejmosťou.
Baví ma obchod, komunikácia a spoznávanie nových ľudí. Stretávam a spoznávam nových klientov, pomáham im riešiť ich sny spojené s obstaraním nového domova, investíciou do nehnuteľností, predajov nehnuteľností, riešenie dopytu atď. Niekedy zháňam maliara, sťahováka alebo vypratanie nehnuteľnosti, aj o tom moja práca je.

Každá schôdzka s klientom je iná, každý z nás je iný a teda aj požiadavky klientov sú rozdielne. A za to som veľmi rada. Vďaka tomu nie je moja práca stereotypná a tieto neustále nové situácie ma nútia na sebe pracovať a zdokonaľovať sa.


 Každý deň sa stretávam s ľuďmi, ktorí sa nachádzajú v rôznych životných situáciách, v ktorých potrebujú vyriešiť svoju bytovú otázku a rozhodujú sa pre kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Tieto rozhodnutia so sebou nesú emotívne situácie, o ktoré sa s Vami rada podelím a pomôžem Vám všetko zvládnuť v pokoji a s nadhľadom.

Mojím poslaním je plniť so svojím tímom ľuďom ich sny o novom bývaní, o ich novom živote a životnom štýle s garanciou vysoko etického, profesionálneho a čestného správania. 


Najdôležitejšie rovnako je, že ma táto práca neskutočne baví práve kvôli Vám, s ktorými môžem prežívať Vaše dôležité životné okamihy.

Moja ponuka

Predané nehnuteľnosti