spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Bc. Dominik Findura

Realitný konzultant

Radi Vám poradíme

 

Volám sa Dominik Findura a realitám sa venujem 4 roky. Predtým mojou kariérou v realitnom prostredí som často menil zamestnania, hľadal sa, pracoval s ľuďmi, ale nikde to nebolo ideálne to  a čo by ma napĺňalo, až napokon som sa dostal k pracovnej ponuke do realitnej kancelárie Delta Property.  

Začiatky boli samozrejme ťažké ako každé podnikanie, ale práca v realitách ma neskutočne nadchla, napĺňala ma a úplne zmenila môj spôsob života (myslenie, vyjadrovanie sa,...). Ďalším faktorom bola aj veľká podpora od vedenia a kolegov a vynikajúce pracovné prostredie. Teraz môžem povedať, že túto prácu by som už nevymenil za žiadnu inú, nakoľko je tam aj voľnosť, nie je to stereotyp,  stále iní nový ľudia, iný realitný prípad, vždy treba zvoliť inú stratégiu predaja, ....

Za 4 roky mám za sebou desiatky úspešne uzavretých obchodov, spokojných klientov a rôzne zaujímavé developerské projekty.

Medzi moje hlavné atribúty patrí flexibilita, pozitívne myslenie, neustále zlepšovanie sa a práca na sebe. Svojím klientom ponúkam vždy profesionálne a komplexné služby a to napr. Homestaging, profesionálne nafotenie nehnuteľností a virtuálna prehliadka, ohodnotenie nehnuteľnosti a kvalitný marketing, ale rád pomôžem aj s doplnkovými službami ako napr. vybavenie hypotekárneho úveru a  poistenie nehnuteľnosti (spolupráca a certifikáty zo všetkými bankami a poisťovňami), pri investičnej nehnuteľností rád pomôžem s prenájmom,... a samozrejmosťou je kompletný právny servis až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť predávate 1-2 x za život, preto je potrebné nechať to na profesionálov a vy svoj čas venujte sebe a svojím rodinám.

Rád vám s predajom alebo prenájmom pomôžem. 

Moju ponuku a aj informácie o pripravovaných ponukách nájdete: dominikfindura.sk

FB: https://www.facebook.com/Findura.Dominik

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia

Predané nehnuteľnosti