spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Petra Kovařová

manager

Radi Vám poradíme

 

Ak sa venujete práci, ktorá Vás baví, dáva Vám zmysel a robí Vás šťastným, viete že ste na správnej ceste.

Ak sa ma niekto spýta, prečo som si vybrala prácu realitnej maklérky, vždy odpoviem: „ Pretože ma práca s ľudmi baví a reality sú moja vášeň.“

Je to skvelý pocit, keď viete, že ste niekomu pomohli splniť si sen alebo ste mu pomohli pri zmene životných situácií.

Práci s klientmi sa venujem už niekoľko rokov a za ten čas, som sa stretla s rôznymi jedinečnými príbehmi. S mnohými klientami som v kontakte roky a vždy ma poteší, keď sa stretneme na káve alebo čaji.

Realitný trh je nevyspytateľní, tak ako aj táto práca. Nikdy neviete, na koho natrafíte. Život nám prináša stále nové príležitosti a možnosti. Pre mňa takouto zásadnou životnou príležitosťou bolo stať sa súčasťou tímu Delta Property. Nebola som nováčik, keď som sa k ním pridala, no naučila som sa od nich veľa.  Tu v Delta Property sa spája sila marketingu s vysokou kvalitou procesov a vedomosťami. Práve neustále zdokonaľovanie procesov, vysoké štandardy a vzdelanie nás vynáša na vrchol rebríčka realitných kancelárií na Slovensku.

Skúsenosťami som sa naučila, že kvalita je dôležitejšia než kvantita, aj preto sa vždy snažím robiť maximum pre mojich klientov. Verím, že keď člověk robí čo ho napĺňa a robí to poctivo, úspech sa dostaví.

https://www.petrakovarova.sk/

„Whether you think you can, or you think you can’t, you’re probably right.“

                                          - Henry Ford

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia

Predané nehnuteľnosti