spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Michaela Ngová

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Volám sa MICHAELA NGOVÁ a pochádzam z malého mesta, ktoré sa nachádza na strednom Slovensku.

V hlavnom meste žijem približne 10 rokov a musím povedať, že som tu veľmi spokojná a šťastná. Našla som si tu domov v pravom slova zmysle.

Mne osobne trvalo veľmi dlho kým som sa našla... Boli to roky skúšania, hľadania, padania, striedanie zamestnaní a premýšľania o tom, načo som prišla na tento svet a čo by som mohla začať robiť, aby ma práca bavila a napĺňala.

Jediná vec v ktorej som mala jasno bola, že už viac nechcem byť len zamestnanec a robiť na niekoho iného. Chcela som začať zarábať viac peňazí, byť sám sebe pánom a mať viac voľného času na seba či rodinu, ktorú si raz určite založím.

Pamätám si, že v dobe kedy som na tom nebola finančne najlepšie som surfovala po internete a hľadala druh podnikania, ktorý by ma finančne až tak nezaťažil a stačila by mi na to len chuť pracovať, vytrvalosť a dravosť. Vedela som, že chcem ostať pri podnikaní pretože to bolo to čo ma bavilo a keďže môj otec podnikal celý život, malo som pocit, že by som chcela pri tom ostať aj aj.

Jedného večera som natrafila na prácu realitného makléra. Do tej doby som o tejto práci vedela len z počutia a tak som si začala o nej študovať veci a zháňať informácie. K tomu aby som mohla začať podnikať v tomto odvetví mi stačilo len absolvovať vstupný pohovor, otvoriť si živnosť a samozrejme mať vlastné auto a chuť pracovať.

Keď som už začala pracovať ako realitná maklérka, trvalo mi presne tri mesiace uvedomiť si, že túto prácu chcem robiť už navždy.
Práca šitá na mňa...
Čo ma na nej najviac baví je, že ani jeden deň sa nepodobá na ten predošlý a úplne úžasné je, že časom keď ľudia uvidia, že svoju prácu robíte zodpovedne a s radosťou, zrazu uveria a začnú za vami chodiť sami...

Dnes je to už tri a pol roka čo robím túto prácu a môžem s hrdosťou povedať, že mám za sebou desiatky úspešne uzavretých obchodov, predaj developerských projektov a taktiež desiatky spokojných klientov. Prečo???
Asi preto, že svoju prácu MILUJEM, robím ju najlepšie ako viem. Dávam do nej svoju dušu, srdce, čas a energiu.

A preto som sa rozhodla spolupracovať s tímom Delta Property, pretože uznávajú rovnaké hodnoty ako ja a to profesionalita, čestnosť, odbornosť a lojalita voči naším klientom.

Nie je nič viac ako keď robíte prácu ktorá vás baví...

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia