spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Michaela Ngová

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Volám sa MICHAELA NGOVÁ a pochádzam z malého mesta, ktoré sa nachádza na strednom Slovensku.

V hlavnom meste žijem približne 10 rokov a musím povedať, že som tu veľmi spokojná a šťastná. Našla som si tu domov v pravom slova zmysle.

Mne osobne trvalo veľmi dlho kým som sa našla... Boli to roky skúšania, hľadania, padania, striedanie zamestnaní a premýšľania o tom, načo som prišla na tento svet a akú prácu by som mohla začať robiť, aby ma napĺňala a bavila.

Jediná vec v ktorej som mala vždy jasno bola, že už viac nechcem byť len zamestnanec a robiť na niekoho iného. Chcela som začať zarábať viac peňazí, byť sama sebe pánom a mať viac voľného času pre seba či rodinu, ktorú si raz určite založím.

Pamätám si, že v dobe kedy som na tom nebola finančne najlepšie som hľadala na internete druh podnikania, ktorý by ma finančne nezaťažil a jediné čo by mi k tomu stačilo by bola moja chuť pracovať, vytrvalosť a odvaha na to, aby som vo svojom živote navždy niečo zmenila!
Vedela som, že chcem ostať pri podnikaní pretože to bolo to čo ma bavilo a keďže môj otec podnikal celý život, mala som pocit, že chcem pri tom ostať aj ja.

Jedného večera som natrafila na prácu realitného makléra. Do tej doby som o tejto práci vedela len z počutia a tak som si začala o danej profesii  študovať a zháňať informácie. Na to aby som mohla začať pracovať ako realitný maklér mi stačilo  absolvovať vstupný pohovor, vybrať si realitnú kanceláriu, ktorá mi bola na základe referencií ľudí sympatická, otvoriť si živnosť a samozrejme mať vlastné auto a chuť učiť sa nové veci.

Keď som už začala pracovať ako realitná maklérka, trvalo mi presne tri mesiace uvedomiť si, že túto prácu chcem robiť už navždy.
Práca šitá na mňa...
Čo ma na nej najviac baví je, že ma nekonečne veľa možností sa posúvať, ani jeden deň sa nepodobá na ten predošlý a úplne úžasné je, že časom keď ľudia uvidia, že svoju prácu robíte zodpovedne a s radosťou, zrazu uveria a začnú za vami chodiť sami...

Dnes sú to už štyri roky čo robím túto prácu a môžem s hrdosťou povedať, že mám za sebou desiatky úspešne uzavretých obchodov, predaj developerských projektov a taktiež desiatky spokojných klientov.
Prečo???
Asi preto, že keď človek robí niečo čo  MILUJEM, odzrkadlí sa to aj na jeho výsledkoch. Svoju prácu jednoducho robím najlepšie ako viem.
Dávam do nej svoju dušu, srdce, čas a energiu.

A preto som sa rozhodla spolupracovať s tímom Delta Property, pretože uznávajú rovnaké hodnoty ako ja a to profesionalitu, čestnosť, odbornosť a v neposlednom rade lojálnosť voči naším klientom.
V tíme Delta Property nie sme len kolegovia, sme hlavne priatelia, ktorí si za každých okolností pomáhajú.

Nie je nič viac ako keď robíte prácu, ktorá vás baví a napĺňa.

Certifikáty a ocenenia

Predané nehnuteľnosti