spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

DELTA - Rodinný dom v Kežmarku s veľkým pozemkom!!!

Ľutujeme, ale ponuka už nie je aktuálna!
DELTA - Rodinný dom v Kežmarku s veľkým pozemkom!!!

MAKLÉR

Základné informácie

Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Delta Property, s.r.o. Vám ponúka starší rodinný v dobrej lokalite v meste Kežmarok. Nehnuteľnosť je vhodná pre niekoho kto sa nebojí rekonštrukcie. Potenciál tejto nehnuteľnosť je nutné dať do popredia. Dve samostatné bytové jednotky nachádzajúce sa v dome, prístavba v záhrade z ktorej by sa dalo vytvoriť ubytovanie v súkromí na vintage spôsob. 

Rozloha pozemku k domu je 1202 m2. 

Dispozícia: Rodinný dom sa skladá z dvoch bytových jednotiek, každá so samostatným vchodom. Byt č. 1 - 76 m 2 / Byt č. 2 31 m2 

                 Povala: výška strechy umožnuje zobytnenie

                 Prístavba: nachádza sa v zadnej časti dvora / rozloha: 117,6 m2

                 Stodola: 270 m2

Siete: elektrina, kanalizácia, voda napojené na dom / plyn na pozemku bez napojenia

Znalecký posudok: Predajná cena korešponduje s hodnotou určenou znaleckým posudkom

Pozemok: rovinatý, slnečný, priestranný 

Cena:  105 000 €

Názor makléra: Nehnuteľnosť sa nachádza v dobrej lokalite mesta Kežmarok. Pôvodný stav môže odradiť od kúpy, no pre šikovného človeka je to výzva a investičná príležitosť. V cene je zohľadnená veľkosť pozemku a nehnuteľnosť aj keď s nutnou rekonštrukciou má tehlové základy a solídnu strechu. Ak hľadáte miesto kde sa usadíte alebo investujete je to určite ponuka na zváženie. 

Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať. Tel: 0904 804 935    Mail: miroslav.danielcak@deltaproperty.skRealitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.