spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

IBV ZELENÝ VŔŠOK Stav. pozemky v nádhernom prostredí Vysokých Tatier

Ľutujeme, ale ponuka už nie je aktuálna!

MAKLÉR

Renata Hrušovská

Generálny riaditeľ

0905149735
renata.hrusovska@deltaproperty.sk


Základné informácie

Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bývanie
Delta Property  Vám ponúka na predaj rozprávkové stavebné pozemky v projekte  Zelený vŕšok v podtatranskej obci Stará Lesná s unikátnym výhľadom na naše veľhory - Vysoké Tatry. Invsestičná domová výstavba v podtatranskej obci s krásnym výhľadom. 

Čo by malo spĺňať Vaše ideálne nové bývanie?

Komfortné, bezpečné, kvalitné, slnečné, s nádherným výhľadom a obklopené krásnou prírodou - to je niekoľko z benefitov výnimočného projektu Zelený vŕšok. Príjemné lokalita na okraji obce Stará Lesná Vás osloví nádherným prostredím s kompletnou občianskou vybavenosťou, v dosahu Vysokých Tatier a blízkeho golfového ihriska a s pestrými možnosťami trávenia voľného času.

Projekt Zelený vŕšok pozostáva zo 38 stavebných pozemkov pre rodinné domy a  spĺňa všetky požiadavky na tichý, plnohodnotný rodinný život s výbornou dostupnosťou k všetkým potrebám aj tých najnáročnejších. 

Pozemky sú vybudované na novej súkromnej ulici na konci obce, kde je ticho a kľud.

Samozrejnosťou každého pozemku pozemku je aj rozprávkový výhľad na Tatranské štíty - projekt je riešený tak, aby každý majiteľ pozemku mal tento unikátny výhľad. 

Rozmery pozemkov:  Vybrať si môžete pozemok s výmerou od 516 m2 do 1576 m2, ktoré budú napojené na všetky inžinierske siete a samozrejmosťou bude aj optický internet. Momentálne je už na pozemku vybudovaná kanalizácia, na jar bude vybudovaná elektrina a voda. Do konca roka 2020 budú vybudované všetky IS. 

Teraz je ten pravý čas kúpiť si pozemok a začať vybavovať stavebné povolenie. 

Ceny pozemkov od 105 € do 120 € za m2.

Každý pozemok je iný a jedinečný, ale každý a jeden má neuveriteľný výhľad.

Všetky pozemky v ponuke si prosím pozrite na tabuľku dole. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.