spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

DELTA | Priestranný rodinný dom 5+1 vo vyhľadávanej lokalite Malý Kolačín, Nová Dubnica, 2722m2

Základné informácie

Ulica: Farská
Obec: Nová Dubnica
Okres: Ilava
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom

DELTA | Priestranný rodinný dom 5+1 vo vyhľadávanej lokalite Malý Kolačín, Nová Dubnica, 2722m2

Popis nehnuteľnosti

Delta Property Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom so zastavanou plochou 240 m2 na pozemku s rozlohou 2722 m2.

RODINNÝ DOM: Pozostáva z dvoch podlaží a jeho úžitková plocha je 383 m2 + dvoj-garáž a dom je čiastočne podpivničený. Dom je postavený z kvalitných materiálov a leží v tichej lokalite Malý Kolačín. Strešná krytina je značky Bramac. Na streche domu sú umiestnené solárne kolektory a fotovoltaické panely. Solárne kolektory zabezpečujú ohrev úžitkovej vody a fotovoltaické panely poháňajú filtráciu bazéna. Dom je zabezpečený alarmom a kamerovým systémom.

Dispozícia:

1. NP - Vstupná hala v ktorej sa nachádza po ľavej strane vstup do dvoj-garáže a vstup do priestrannej obývacej izby s krbom a klimatizáciou. Po pravej strane sa nachádza jedáleň s kuchynskou linkou na mieru. Po ľavej strane sa nachádza chodba, ktorou sa dá prejsť do ďalších priestorov. Na chodbe po pravej strane sa nachádza špajza, oddelené WC a kúpeľňa s oddeleným priestorom na pranie prádla. Z kúpeľne je možné sa dostať na priestrannú záhradu. Po ľavej strane na chodbe je detská izba s klimatizáciou, následne ďalšia izba a poslednou miestnosťou je veľká spálňa s klimatizáciou. V obývacej izbe sa nachádza schodisko, ktorým sa dostaneme do druhého nadzemného podlažia.

2. NP - Po schodoch sa dostaneme do samostatnej izby s vlastnou kúpeľňou. Z izby je možné prejsť do ďalšej rozľahlej izby, ktorá je momentálne využívaná ako pracovná miestnosť a slúži aj ako odkladací priestor.

Pozemok: Je z väčšej časti rovinatý a pod lesom mierne svahovitý. Na pozemku sa nachádza veľký bazén, ktorý má filtráciu so slanou morskou vodou. Časť pozemku je pokrytá závlahovým systémom.

Lokalita: Tento priestranný rodinný dom je postavený v tichej ulici vo vyhľadávanej lokalite Malý Kolačín. Z Rodinného domu je možné sa napojiť na diaľnicu D1 do 10min. Okolité prostredie prináša kľud a možnosť na cykloturistiku, oddych a relax.

Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=V5xaLBja3Dv

Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/AxJGZ9GYSwI

Cena: 609 900 €

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta

tel.: +421 911 083 672

mail: martin.grunta@deltaproperty.sk

Viac ponúk na : deltaproperty.sk

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.ENG:

Delta | Spacious family house 5 + 1 in great location Malý Kolačín, Nová Dubnica, 2722m2

Delta Property presents you an exclusive two storey detached family house with bulit-up area of ​​240m2 and garden size of 2 722m2.

HOUSE: Two storey hous with living area of 383 m2, double garrage and large seller under the house. The house is bulit form hight quality materials and it is located in a peaceful location of Malý Klokačín. Roofing brand Bramac, witch is top qality. On the roof top are solar collectors and photovoltaic panels. Solar collectors are used to preheat water and photovoltaic panels are used for swimming pool filtration. The whole house is connected to an alarm and kamera system.

LAYOUT:

1st floor: Specious enterance hall where on left hand side you have enterance to double garrage. Next there is large livingroom which has a wonerful wood burner and aircondition. On your right hand side you have fully fitted kitchen diner. The right side corridor will lead you to a storage room, toilet and bathroom with separate laundrey room. From bathroom you are able to get outside into the garden. On left hand side of the corridor is kids bedroom with an aircondition, guest room  and master bedroom with its own aircondition as well. In the living room there is staircase which leads to the second floor.

2nd floor: On 2nd floor there is a large room with an on suite. From this room you will get to another room which is currently used as an office and a storage  space.

GARDEN: This wonderfully spacious flat garden is slighthly sloping around the woods. There is a large swimming pool with a sea water in it. Part of the garden has a watering system.

LOCATION: This lovely spacious family home is build in quiet area. It has easy access to motorway D1 with in 10min. Area is quiet and perfect for cyckling and nature waks but also to relax.

VIRTUAL TOUR: https://my.matterport.com/show/?m=V5xaLBja3Dv


YOUTUBE VIDEO: https://youtu.be/AxJGZ9GYSwI
 

BLIŽŠIE INFO

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
383 m2
Úžitková plocha:
383 m2
Plocha pozemku:
2722 m2
Zastavaná plocha:
240 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
2
Energetický certifikát:
A
El. napätie:
230/400V
Voda:
studňa
Krb:
áno
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno
Vykurovanie:
spoločné
 

INFORMATÍVNA ÚVEROVÁ KALKULAČKA
 

MAKLÉR

Ing. Martin Grunta

riaditeľ pobočky Trenčín

Radi Vám poradíme

 

Podobné nehnuteľnosti