spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

REZERVOVANÉ!!! NA PRENÁJOM DOM - NOVÁ LESNÁ

Ľutujeme, ale ponuka už nie je aktuálna!

MAKLÉR

Ing. Martina Fridmanová

Realitný konzultant

+421 949 364 805
martina.fridmanova@deltaproperty.sk


Základné informácie

Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Prenájom
Typ domu: Rodinný dom
DeltaProperty ponúka na prenájom nehnuteľnosť pod Tatrami - dom v Novej Lesnej.Dom je veľmi priestranný, môže slúžiť:

- pre firmu ako sídlo, kancelárie, služby...,

- ako dvojgeneračné bývanie,

- rodinné bývanie,

- bývanie a zároveň poskytovanie ubytovacích služieb,

- pre turistov či milovníkov prírody, ktorí často navštevujú Vysoké Tatry a potrebujú mať k dispozícii nehnuteľnosť celoročne len pre seba a svojich blízkych.Dom poskytuje veľkorysý obytný priestor, má tri podlažia:

1.NP - chodba, samostatný dvojizbový apartmán s vlastnou kuchynkou a kúpeľňou, ďalšie dve samostatné izby, ďalšia kúpeľňa a toaleta na chodbe

2.NP - samostatný dvojizbový apartmán s vlastnou kuchynkou a kúpeľňou, vstup do ďalšej časti domu, v ktorej sa nachádza samostatná bytová jednotka resp. táto časť môže slúžiť ako ďalší apartmán pre ubytovacie služby - nachádza sa tu kuchyňa s veľkou obývacou halou, kúpeľňa a toaleta a vstup na tretie podlažie,

3.NP - ďalší samostatný dvojizbový apartmán s vlastnou kuchynkou a kúpeľňou, ďalšie samostatné tri izby, chodba na ktorej sa nachádza kúpeľňa a toaletaNa pozemku sa nachádza altánok a parkovacia plocha pre 4 autá.

Lokalita Nová Lesná je obľúbená podtatranská obec, vyhľadávaná vďaka dobrej polohe pre rodinné bývanie a zároveň pre ubytovanie v blízkosti Vysokých Tatier.V prípade záujmu poskytneme viac fotografií na vyžiadanie.

Neváhajte sa ozvať ohľadom doplnenia informácií.Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.