spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

DELTA | Rekreačná chata na Ostrom vrchu, Soblahov, 492m2

Základné informácie

Interné ID: MG98
Obec: Soblahov
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Chata

DELTA | Rekreačná chata na Ostrom vrchu, Soblahov, 492m2

Popis nehnuteľnosti

Delta Property Vám ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu v obci Soblahov. Rekreačná chata sa nachádza v pohorí Strážovské vrchy, konkrétne na Ostrom vrchu.

CHATA: Úžitková plocha je 124m2. Chata je postavená z kvalitných materiálov (drevo, betón a kov). Výstavba chaty začala v roku 2015 a kolaudácia prebehla v roku 2018. Chatu je možné využívať počas celého roka. Chata je rozdelená na podkrovnú časť, dielňu, kuchynku s výčapom a spoločenskú miestnosť.

Konštrukcia objektu: Základy chaty sú železobetónové s hĺbkou 45-70cm. Kovová konštrukcia chaty = Jokel 120 x 120 mm hrúbky 4 mm. Izolácia chaty je 120 mm minerálna vata. Podkrovná časť je postavená z kvalitného dreva. Strecha je zaizolovaná vatou 200 - 500 mm. Strešná krytina je retroplech, aluzinok.

Zariadenie: Chata je pripojená na elektrickú energiu a vodovod. V chate sa nachádza spolu 15 lôžok. Vo vrchnej časti sa nachádza gauč s konferenčným stolíkom. Spodná časť je kompletne vybavená pre posedenie hostí ako je možné vidieť na fotografii. Zároveň vonku sa nachádza posedenie, ohnisko, prístrešok s plným vybavením pre grilovanie, opekanie, varenie gulášu či údenie.

Lokalita: Rekreačná chata sa nachádza na "zjazdovke" Soblahov. V okolí chaty sa nachádza príroda vhodná na turistiku, oddych, relax alebo iné aktivity.

Cena: 84 900 €

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta, tel.: 0911/083 672, mail: martin.grunta@deltaproperty.sk

Viac ponúk na: deltaproperty.sk

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.
 

BLIŽŠIE INFO

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Úžitková plocha:
124 m2
Plocha pozemku:
492 m2
Zastavaná plocha:
53 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Energetický certifikát:
neuvedené
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno
Vykurovanie:
spoločné
 

INFORMATÍVNA ÚVEROVÁ KALKULAČKA
 

MAKLÉR

Ing. Martin Grunta

riaditeľ pobočky Trenčín

Radi Vám poradíme

 

Podobné nehnuteľnosti