spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Rodinný dom s pozemkom1300m2 predaj Banská Bystrica Video obhliadka

Ľutujeme, ale ponuka už nie je aktuálna!

MAKLÉR

Základné informácie

Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
Delta Property ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Lukavica vzdialenej od Zvolena 12 km a od Banskej Bystrice 16 km. 

Video obhliadka: 


https://www.youtube.com/watch?v=KeiYQkpcspA&feature=youtu.be&ab_channel=Luk%C3%A1%C5%A1Schneider


V roku 2006-2008 prešiel kompletnou rekonštrukciou s prístavbou a nadstavbou podkrovia, ktorou majiteľ dodal domu neobvyklý ráz-zachoval pôvodné kamenné múry, trámy, ktoré sú priznané v prízemí domu, umelecké presklenie okien a aj dispozičné riešenie domu je veľmi zaujímavé.

Postavený je na rovinatom, slnečnom pozemku s rozlohou 1300 m2 kde je postavené humno s vonkajším krbom. Zastavaná plocha je 410 m2.

Dispozícia:

Prízemie 261,5 m2 a tvorí ho: vstupná chodba, kuchyňa, jedálenská časť s výstupom na terasu, obývacia izba s výstupom na pozemok a drevené schody vedúce na poschodie, šatník, WC, technická miestnosť, v prístavbe je letná kuchyňa-alebo samostatná izba s WC pre hostí, skladový priestor, kotolňa a prístavba vhodná na kanceláriu prípadne ateliér so samostatným vstupom.  Dom je čiastočne podpivničený-38 m2.

Podkrovie 222 m2 : galéria plus 4 samostatné izby a 2 kúpeľne.

Vykurovanie je podlahové elektrické. Dom má aj elektronické zabezpečenie a el. vrátnika. Dom je zateplený, pozemok oplotený.

IS: elektrika, obecný vodovod a žumpa napojená na kanalizáciu. 

Energetický certifikát nie je vyhotovený.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.