spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

DELTA | Polyfunkčný objekt s administratívnou budovou a skladmi, Považská Bystrica

  • 0

Základné informácie

Interné ID: MZ92
Ulica: Slovenských Partizánov
Obec: Považská Bystrica
Okres: Považská Bystrica
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj

DELTA | Polyfunkčný objekt s administratívnou budovou a skladmi, Považská Bystrica

Popis nehnuteľnosti

Delta Property Vám ponúka na predaj administratívny a skladový areál na ulici Slovenských Partizánov v meste Považská Bystrica. Výnimočná príležitosť na investíciu do takmer plne obsadeného areálu nájomcami. V celom areáli prebehla v roku 2020 výrazná rekonštrukcia. 

POZEMOK: 10 750 m2 - Oplotený pozemok má veľmi dobrú vybavenosť infraštruktúrou, je napojený na verejný vodovod, elektrinu, plyn a kanalizáciu.

ADMINISTRATÍVNA BUDOVA: V budove bola vykonaná zásadná rekonštrukcia priestorov. Boli zhotovené nové rozvody elektroinštalácie, vody a kanalizácie, boli položené nové podlahy, nové stierky a omietky, zhotovené podhľady stropov, WC a tiež nové kuchyne.

Dispozícia je riešená ako trojtrakt s priebežnou chodbou uprostred a kancelárskymi priestormi po stranách. Hlavný vstup je riešený z prízemia, vedľajší z bočnej strany z terasy.  Budova je riešená ako skelet, čo umožňuje variabilitu riešenia priestorov, resp. získanie uceleného priestoru.

Suterén 470,33 m2: skladové priestory, práčovňa so sušiarňou, WC, kotolňa

Prízemie 470,33 m2: hlavný vstup, vedľajší vstup z nádvoria, vstupná hala, hlavné a vedľajšie schodisko, kancelárie, firemná predajňa, chodba a WC, kuchynka, zdravotné stredisko, terasa, vrátnica

Poschodie 470,33 m2: priebežná chodba, kancelárie, WC, samostatná kuchyňa

SKLADY:  300 m2 - Sú to nepodpivničené budovy s jedným nadzemným podlažím. V súčasnosti je prevažná časť využívaná ako autodielňa.

KOTOLŇA: 139,29 m2 - Je to nepodpivničená budova s jedným nadzemným podlažím. Stavba má plynomerňu a regulačnou stanicou.

DIELNE: 441,64 m2 - Hala ktorá slúžila na opravu a parkovanie automobilovej techniky. Má 4 základné priestory členené murovanými priečkami. Má pomerne veľkú svetlú výšku - cca 6,65 m. V súčasnosti je stavba využívaná čiastočne ako autoumyváreň, v prevažnej miere na garážovanie nákladných automobilov.

GARÁŽE: 964,60 m2 - viacúčelová hala, ktorá slúžila na opravu a parkovanie automobilovej techniky a tiež ako sklad materiálu. V súčasnosti sú v ľavej a strednej časti haly priestory slúžiace na výrobu protipožiarnych a bezpečnostných dverí.

TRAFOSTANICA: 43,26 m2

+ dielňa, prístrešok, príslušenstvo..

LOKALITA: Nehnuteľnosť sa nachádza v okresnom meste Považská Bystrica. Je situovaná vo svahu nad cestným ťahom v smere na Rajec. Vstup do areálu je cca 70 m od cestného ťahu, ktorý tvorí ulica Slovenských partizánov. Lokalita je vzdialená od centra mesta cca 1,5 km. V blízkosti nehnuteľnosti sú rodinné domy  a okraj sídliska.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: Mesto je napojené na železničnú a autobusovú diaľkovú dopravu, má autobusovú MHD. V blízkosti nehnuteľnosti sú zastávky MHD a prímestskej autobusovej dopravy.

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 

Stav za rok 2020:

- počet nájomníkov : 21
- aktuálna obsadenosť areálu : 85 %
- možnosť rozšírenia nájomných plôch o 2116 m2

CENA: Dohodou
Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.
 

BLIŽŠIE INFO

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
3255.25 m2
Počet podlaží:
3
Balkón:
nie
Energetický certifikát:
B
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
 

MAKLÉR

Mgr. Martin Zvolenský

realitný maklér

Radi Vám poradíme