spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

DELTA | 3 izbový rodinný dom v obci Závod

Ľutujeme, ale ponuka už nie je aktuálna!

MAKLÉR

Bc. Michaela Krnáčová

realitná maklérka

+421 948 612 954
michaela.krnacova@deltaproperty.sk


Základné informácie

Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Závod na Štúrovej ulici. 

DOM: Zastavaná plocha domu je 85 m2. Jedná sa o jednopodlažný tehlový rodinný dom postavený v roku 1957. V roku 2006 na dome prebehla rekonštrukcia a dobudovanie kúpeľne. Kompletná rekonštrukcia strechy prebehla v roku 2016. Nachádzajú sa tu drevené okná. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete (voda, plyn, kanalizácia). Vykurovanie domu je plynové, elektrická prípojka 380V. 

Tento dom považujeme za výhodnú investíciu, nakoľko dáva možnosť novému majiteľovi si dom prispôsobiť podľa vlastných predstáv a má dostatočné veľkú rozlohu pozemku. Zároveň je rodinný dom plnohodnotne obývateľný. 

DISPOZÍCIA: Dom disponuje jednou nepriechodnou obývacou izbou s výhľadom na hlavnú ulicu a dvoma priechodnými izbami, pričom jedna z nich vedie do kuchyne. Kúpeľňa v ktorej sa nachádza toaleta, sprchový kút a umývadlo je prístupná z kuchyne. Rovnako špajza s prístupom na pochôdznu povalu. 

POZEMOK: Rovinatý pozemok s celkovou rozlohou 684 m2. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Na záhrade sa pestuje bobuľové ovocie, ovocné stromy a hrozno. 

PARKOVANIE: 2 parkovacie státia vo dvore 

CENA: 67.000 EUR

LOKALITA: Rodinný dom sa nachádza v obci Závod, s rýchlou dostupnosťou do Malaciek (14 km), do Bratislavy (50 km), susedného Rakúska (14km) alebo Českej republiky (23 km). Obec Závod disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa proviziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.