spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

DELTA | 4 izbový rodinný dom Oľdza, 140 m2

Ľutujeme, ale ponuka už nie je aktuálna!

MAKLÉR

Základné informácie

Kraj: Trnavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Delta Property Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave. Rodinný dom sa nachádza v obci Oľdza. Dom je súčasťou dvojdomu a je na pozemku o rozlohe 702 m2. 


RODINNÝ DOM: Celková plocha domu je 140 m2. Dom má úplne novú strechu (krov, zateplenie, škridla). V prípade zájmu sa dá obývať aj podkrovie. Dom je vhodný na kompletnú rekonštrukciu. 

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme do chodby, z ktorej sa vchádza do WC a priestoru obývacej izby spojenej s kuchyňou, jedálenskou časťou a technickou miestnosťou, po pravej strane sa nachádzajú tri izby a vstup do kúpeľne s toaletou a schodmi do podkrovia. 

ZÁHRADA: Záhrada poskytuje budúcim majiteľom dostatočný priestor na vytvorenie niekoľkých relaxačných zón, okrasných drevín, kvitnúcich krov a záhradnú terasu. Na pozemku sa tiež nachádza hospodárska budova s menšou garážou.

CENA: 60 000 € 

Lokalita: Obec Oľdza je vzdialená len 4 km od obce Lehnice, ktorá je najväčšou obcou na Žitnom ostrove, s kompletnou občianskou vybavenosťou - obchody, materská škôlka a základná škola s vyučovacím jazykom slovenským a aj maďarským, reštaurácia, športové ihrisko, dom seniorov.
Pozemky v tejto lokalite sú veľmi žiadané, prebieha tu rozsiahla výstavba rodinných domov. Napojenie na Bratislavu a Komárno autobusovou dopravou. Časť budovanej R7 je už v prevádzke.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.