spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

DELTA | Inovatívny dom BELA na predaj - Trenčín - Záblatie

Základné informácie

Interné ID: MG143
Ulica: Hanzlikovská
Obec: Trenčín
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom

DELTA | Inovatívny dom BELA na predaj - Trenčín - Záblatie

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu "BELA", ktorý bude postavený na novovybudovanej ulici v meste Trenčín časť Záblatie.

DOM: Dom je postavený na železobetónových základoch. Základová doska je zložená z dvoch DT tvárnic a 150 mm železobetónovej platne. Samozrejmosťou v základovej doske je kanalizácia a prípojka vody. Doska bude zaizolovaná protiradónovou izoláciou a tepelnou izoláciou XPS200mm. Obvodové múry budú z tehly ( Porotherm ) hrúbky 250mm, ukončené  železobetónovým vencom. Súčasťou stavby  je aj komín zn. Schiedel. Interiérové priečky budú mať hrúbku 140mm omietnuté vápenno - cementovou strojovou omietkou. Elektrické aj vodovodné rozvody môžu byť prispôsobené požiadavkám zákazníka. Pri realizácií elektrických rozvodov bude zapracovaná aj príprava na nabíjačku pre elektromobily. Elektrické zásuvky a vypínače používame zn. Legrand. Záchody zn. Geberit a pod omietkové batérie zn. Hansgrohe, rohové ventily zn. Schell.

Strecha sa skladá z väzníkového krovu, spádového polystyrénu , fúkanej strešnej izolácie z prírodných materiálov (400mm) a bude potiahnutá krytinovou hydroizolačnou fóliou PVC Fatrafol. Prístrešok na auto je zhotovený z LVL hranolov  a betónových stĺpov. Fasáda sa skladá zo sklenej vaty a karbónovej omietky. Plastové okná používame 3komorové so skrytými pántami, ktoré budú osadené na termoizolačné pásky.  Súčasťou okien sú aj exteriérové žalúzie.  

Na podlahovú tepelnú izoláciu používame tvrdený polystyrén EPS 150 v hrúbke 300mm a cementový poter 5cm. Vykurovanie domu je realizované formou podlahového kúrenia, kde používame úspornú grafenovo – karbónovú vykurovaciu fóliu, ktorá je aktuálne najlepšia na trhu.

Pri dodržaní normy A0 vieme nakonfigurovať dom tak, aby bol energeticky čo najúspornejší. Dôležitým nástrojom je aktívna rekuperácia - účinné vetranie s ekonomicky výhodným ohrevom teplej vody. Veľkou výhodou je chladenie objektu zdarma pri ohreve teplej vody. Prichádzajúci vzduch, ktorý zohreje slnko, je ochladený - získaná energia je využitá na ohrev teplej vody a studený vzduch slúži pre príjemné ochladenie interiéru. Tým je minimalizovaná celková spotreba energie.

Do domov montujeme aj fotovoltiku v základnej zostave, s možnosťou rozšírenia kapacity až na úroveň energeticky sebestačného domu. Terasa, parkovacie miesto, chodníky budú zhotovené zo zámkovej dlažby zn. CITYSTONE.

DISPOZÍCIA: Má priestrannú dennú zónu, ktorú tvorí obývacia izba a kuchyňa s jedálňou. Z obývacej izby je priamy vstup na terasu. Nočnú časť domu tvorí spálňa rodičov, detská izba a prípadná hosťovská izba. Izby sú presvetlené francúzskymi oknami a dostatočne priestranné. Kúpeľňa a toaleta sú situované na rozhraní medzi dennou a nočnou časťou domu. Technická miestnosť je praktickou súčasťou domu.

Rodinný dom bude postavený stavebnou firmou SEHOUSE s.r.o.

Pre klientov ponúkame dokončenie rodinných domov na kľúč.

Ďalej k domom sa dá doceniť: zelená strecha, oplotenie, nabíjačka alebo zberná nádoba na dažďovú vodu.

LOKALITA: Rodinný dom sa bude nachádzať na novovybudovanej ulici v Záblatí. Do centra Trenčína to bude autom cca 8min. V okolí novovybudovanej ulice sa nachádza škola, škôlka, kaderníctvo, reštaurácie, lekár potraviny a ostatná občianska vybavenosť.

CENA: 314.777,-€

V cene je už zahrnutý aj prístrešok pre auto.

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta,

tel.: +421 911 083 672

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.
 

BLIŽŠIE INFO

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nedokončený
Úžitková plocha:
108 m2
Plocha pozemku:
579 m2
Zastavaná plocha:
171 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
4
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
Energetický certifikát:
A
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno
 

INFORMATÍVNA ÚVEROVÁ KALKULAČKA
 

MAKLÉR

Ing. Martin Grunta

riaditeľ pobočky Trenčín

Radi Vám poradíme

 

Podobné nehnuteľnosti