spinner
By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. More info

References

Kúpa pozemku
Veľmi oceňujem ústretový a proklientský prístup pána Babušíka pri rokovaniach o kúpe pozemku. Aj vďaka jeho prístupu sa tento obchod uskutočnil. Môžem ho komukoľvek v budúcnosti bezvýhradne odporučiť.
Marek Ondrejka
100% SATISFACTION
Predaj baru v Bratislave
Veľká spokojnosť so službami, expresne mi predali bar a vyriešili všetky papiere za mňa. Stačil iba môj podpis. Odporúcam všetkými desiatimi🤗
Alžbeta Ivaničová
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbový byt Ilava
Dobrý deň, radi by sme ako spokojní klienti touto cestou odporučili využiť služby spoločnosti Delta Property. Kompletne celý proces kúpy bytu, financovanie a dokonca aj poistenie nehnuteľnosti riešil p. Grunta. Radi by sme vyzdvihli jeho ústretovosť a niekedy aj trpezlivosť pri našich otázkách. Vždy všetko, pokiaľ to bolo možné, dopredu vysvetlil a určite Vás neodbije 1-2 vetami. Celý "obchod" sa niesol v duchu ľudského prístupu a priateľskej atmosféry, nešlo o žiadne strojené rečičky a naučené formulky. To, čo sa povedalo sa aj dodržalo! A aj napriek mnohým nečakaným prekážkam, ktoré boli spôsobené koronakrízou, a to naozaj neboli malé problémy, sa podarilo obchod dotiahnuť do konca k spokojnosti všetkých zúčastnených strán! Fľaša šampanského ako darček do nového bytu bol príjemnym prekvapením na konci celého procesu. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov! Spokojní klienti M+V.
Pán Maroš
100% SATISFACTION
Kúpa bytu Nová Dubnica
Pán Grunta nám bol nápomocný počas celého procesu kúpy nášho bytu. Zabezpečil za nás všetko od vybavenia hypotéky, poistenia nehnuteľnosti, kataster a v podstate všetko. Na nás nechal len rozhodnutie a podpisy. Maximálna spokojnosť, profesionálny a zároveň veľmi priateľský prístup. Ku kúpe nehnuteľnosti sme ešte dostali i darček v podobe wellness pobytu. Ďakujeme za všetko 🙂
Adriána Bažányová Faturová
100% SATISFACTION
Predaj bytu Dubnica nad Váhom
S potešením a bez akýchkoľvek obáv musím a zároveň chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup p. Gruntu. Ochota a osobný záujem, ktoré p. Grunta prejavoval počas celej doby realizácie obchodu sa v súčasnosti len tak nevidia. Pomyselný klobúk dávam dolu a v prípade potreby riešiť niečo ohľadom nehnuteľností sa s plnou dôverou na p. Gruntu obrátim opäť. Ďakujem za pomoc a spoluprácu...👍👏
Mgr. Radoslav Denke
100% SATISFACTION
Predaj bytu Trenčín
Oceňujem profesionálny prístup a hlavne rýchlosť. Realitná kancelária ponúka komplexné služby, či už ide o samotný predaj, kúpu nehnuteľnosti až po vybavenie hypotekárneho úveru. Odporúčam na 100% a určite sa v budúcnosti znova obrátim na pána Gruntu.
Silvia Trenčianská
100% SATISFACTION
Predaj 4 izbový byt | Bratislava - Galvaniho Dvory
Dobry večer, spolupráca s pánom Zvolenským bola vynikajúca. Ústretový, milý, ochotný, komunikatívny mladý pán, s ktorým je radosť spolupracovať. Po skúsenostiach s ostatnými realitnými maklérmi sme boli veľmi milo prekvapení s jednaním a prístupom. Ďakujeme mu za veľa. S pozdravom rodina Onufráková.
Rodina Onufráková
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbový byt - Bratislava | Ružinov
Váž. vedenie a kolegovia Delta Property, moja úcta a úprimné poďakovanie patrí v Delta Property všetkým, s ktorými som sa s radosťou a dôverou na pozitívne odporučenie priateľky stretla: pánu Michalovi Jančimu za ochotné a ústretové prijatie spolupráce i za jasné, presné, vecné, a výstižné podávanie potrebných informácií, pani Rebeke v spolupráci s pánom gotografom za famózne fotky bytu, ktoré vzbudili veľký záujem... osobitne vyjadrujem poďakovanie pánu Martinovi Zvokenskému. Je veľký profesionál s veľkým srdcom, skvele odprezentoval byt, skvele pracoval s klientmi a dohodol a zrealizoval skvelý predaj. Vysoko oceňujem jeho schopnosť slušnej, pokojnej, ústretovej komunikácie, dokázal s prehľadom a taktne riešiť aj zdanlivo komplikované situácie. Navyše vedel podať aj odborné rady, ktoré mi pomohli pri kúpe nového bytu. Rovnako si vážim i jeho spoľahlivosť, dochvíľnosť, pracovitosť, schopnosť presne a načas vybaviť úradné záležitosti, empatiu, ochotu výsť v ústety, ochotu pomôcť i jeho zmysel pre humor. S predajom bytu som spokojná do najvyššej možnej miery, je to Vaša top profesionálna a top ľudská zásluha, pán Martin Zvolenský, ďakujem Vám. Ďakujem ešte raz všetkým, ktorí sa podieľali na predaji bytu na Cyrilovej 3 a prajem vám všetkým v Delta Property veľa veľa úspechov, zdravia, šťastia... a nech vám slniečko stále svieti, s pozdravom Eva Složková
Eva Složková
100% SATISFACTION
Predaj 1 izbového bytu - Lamač
Som veľmi rada, že som oslovila realitnú kanceláriu Delta Property a že mi bola doporučená práve pani Kovářová, ktorá mala na starosti predaj môjho bytu. Všetko prebehlo bezproblémovo, pani Kovářová bola vždy spoľahlivá, profesionálna a komunikatívna. Vo všetkom som sa na ňu mohla spoľahnúť a všetko bolo urobené a zariadené načas.
Daniela Malačinová
100% SATISFACTION
Predaj rodinného domu Miloslavov
Chcem sa poďakovať Delta Property a hlavne pánovi Mrvovi za realitné služby. Vyskytlo sa niekoľko problémov, ktoré boli zavinené pandémiou,ale pán Mrva to riešil s prehľadom a profesionálnym pristupom. Bol vždy okamžite nápomocný a ústretový pri rôznych otázkach ohľadom predaja bytu. Ešte raz sa chcem poďakovať a zaželať vašej realitnej spoločnosti a pánovi Mrvovi veľa spokojných zákazníkov a hlavne veľa zdravia. Ešte raz veľká vďaka.
Pavol F.
100% SATISFACTION
Predaj rodinného domu Senec
Vrelo odporúčam. Maximálna spokojnosť  
Eva Mayerova Petrulova
100% SATISFACTION
Predaj garáže Bratislava
Top servis pri riešení realitného obchodu!
Michal Ondruš
100% SATISFACTION
Predaj apartmánu
Usilovný a odborne fundovaný. Ochotný pracovať v prospech klienta.
Jozef Broniš
100% SATISFACTION
Predaj 1 izbového bytu 
So službami a profesionalitou p. Fridmanovej som bola nad mieru spokojná. Veľmi rýchle, korektné jednanie a príjemný prístup. 10 bodov z 10. ĎAKUJEM. Odporúčam ďalej.
Barbora Zaharekova
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbového bytu
Perfektná spolupráca, super prístup a ochota.
p.Kaňuková
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbového bytu Bratislava Petržalka
Chcem sa poďakovať Mgr. Jančimu za skvelú spoluprácu pri predaji bytu a kúpe rodinného domu. Odporúčam využiť jeho služby každému kto chce mať istotu, že všetko bude prebiehať hladko a úspešne. Ďakujem a prajem veľa takto spokojných klientov.
Mirka Kopáčová Sekerková
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbového bytu  Nové Mesto Bratislava
Veľmi dobrá spolupráca, profesionálny prístup. P. Janči našiel seriózneho zaujemcu za 2 týždne, pričom ešte vyjednal lepšiu cenu v prospech nás predavajucich. Výborná podpora počas celého procesu predaja a vybavenie a urýchlenie všetkých administratívnych úkonov. V podstate som okrem podpisu zmluvy nemusel nič riešiť.
Radoslav Olekšák
100% SATISFACTION
Predaj bytu
Som veľmi spokojný, určite ich oslovím opäť.
Vlado Brdecka
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbového bytu Ružinov - Bratislava
Maximálna spokojnosť s tímom Delta 👌🏻 určite odporúčam všetkými piatimi.Predaj bytu prebehol hladko a jednoducho. Ďakujeme 🤗🤗
Helen Hanko Mogoňová
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbového bytu Bratislava
Pokiaľ potrebujete rýchlo a dobre predať nehnuteľnosť – jednoznačne odporúčam služby pána Michala Jančiho, predaj bytu mu trval 2 týždne – neskutočná profesionalita, pomoc a poradenstvo sú len niektoré devízy ktorými disponuje. Bola to radosť s ním spolupracovať – aj taký náročný proces akým predaj rozhodne je, bol zrazu jednoduchý. Ešte raz veľmi pekne ďakujem sa služby, ktoré v budúcnosti ešte určite (veľmi rád) využijem.
Martin Kvačkaj
100% SATISFACTION
Predaj pozemku Dunajská Streda
Veľmi pekne ďakujem pánovi Jančimu za trpezlivosť, ústretovosť a ľudský prístup. V jeho osobnosti sa spája profesionalita s pochopením. Je to mladý usmiaty človek, ktorý sa nevzdáva, prekážky sú pre neho výzvou a začaté dotiahne do úspešného konca. Patrí mu moja vďaka , tam kde iní zlyhali on je jasný víťaz.Jednoznačne odporúčam.
Katarína Podstavková
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbového bytu Bratislava Ružinov
Ak chcete predať byt, tak ako ja, neváhajte kontaktovať Mgr.Jančiho. Stretnete sa s profesionálom v tejto oblasti, ktorý vám s úsmevom a fundovane poradí a vyrieši všetky problémy pri predaji bytu. Som presvedčený, že s výsledkom jeho práce budete spokojní tak ako ja.
Peter Pilárik
100% SATISFACTION
Predaj rodinný dom Bernolákovo
Chceme sa poďakovať touto cestou pánovi Mrvovi, za výbornú komunikáciu a spoluprácu pri predaji našich dvoch nehnuteľností. Boli sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame.
Silvia Lenčová
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbový byt Bratislava Ružinov
Bol som nadmieru spojokný. Perfektný prístup, profesionalita. Predali ste môj byt za plnú sumu. Vrelo odporúčam!!! :)
Erik Velický
100% SATISFACTION
Rodinný dom, Blatná na Ostrove
Vďaka RK Delta Property a konkrétne p. Mrvovi dnes bývam vo svojom vysnenom domčeku. Nikdy by som neverila, že kúpa rodinného domu môže prebehnúť (z môjho pohľadu) tak hladko a bezproblémovo. Všetky starosti za mňa vyriešil práve on, zo všetkého našiel východisko a riešenie bez toho, aby som sa musela stresovať alebo starať. Som nadšená z ich prístupu a vrelo odporúčam každému. Veľká vďaka.
Marcela Sabinová
100% SATISFACTION
1 izbový byt na prenájom v Petržalke
Realitná kancelária poskytuje full service, od vyzdvihnutia kľúčov, manažovania obhliadok s potenciálnymi nájomníkmi vo vlastnej réžii až po vybavenie podpisu zmluvy s nájomnikom a následné prinesenie zmluvnej dokumentácie, čo ma časovo veľmi odbremenilo. Spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne.
Lucia Leonardi
100% SATISFACTION
Rodinný dom Miloslavov
Moje veľké ĎAKUJEM patrí pani realitnej maklérke Bc. Renáte Stopiak za predaj môjho domu. Obzvlášť oceňujem príjemné vystupovanie, profesionálny prístup, odborné znalosti, ochotu a časovú flexibilitu. Služby realitnej maklérky hodnotím veľmi vysoko a odporúčam každému, kto potrebuje využiť služby realitného makléra, ktorý si váži svojho klienta.
Dana Soósová
100% SATISFACTION
Rodinný dom Miloslavov
Realitná kancelária Delta Property a špeciálne realitná maklérka pani Stopiak nám pomohli pri realizácii kúpy domu. Sme spokojní a bývame na mieste, ktoré sa nám páči. Oceňujeme pomoc s tvorivým riešením výziev, ktoré každý takýto proces prináša. Srdečna vďaka :-)
Michal Šplho
100% SATISFACTION
2 izbový byt Ružinov
Spolupráca s realitnou kanceláriou a s našou maklérkou Rebekou Jasenecovou predčila naše očakávania, čo sa týka profesionálneho prístupu, rýchlosti predaja a vybavenia administratívnych záležitostí okolo predaja za nás. Vybrali sme si túto realitnú kanceláriu spomedzi viacerých etablovaných realitných kancelárií, pretože na prvé miesto dávajú spokojnosť zákazníka a dbajú aj na detaily ako napríklad profesionálne nafotená nehnuteľnosť do inzerátu (so službou homestageing).
Simona Prochaczkova
100% SATISFACTION