spinner
By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. More info

References

Predaj bytu - Šancová, Bratislava - Staré Mesto
Chcem vyjadrit moju nesmiernu vdaku a spokojnost s realitnou kancelariou Delta Property a predovsetkym ich realitnym maklerom Adamom Belianskym. Byvam v zahranici a kvoli COVID-19 situacii bolo pre mna nemozne pricestovat na Slovensko. Pan Beliansky splnil nielen vsetky poziadavky od A-Z, ale konal aj nad ramec jeho povinnosti. Vzdy ma informoval o kazdom pokroku, zabezpecil hladky priebeh celeho predaja, bol ochotny vysvetlit mi do detailov kazdy krok procesu a pocas celeho predaja zabezpecil, ze sa citim naozaj v dobrych rukach. Ani som nesnivala, ze by existoval takyto pristup maklera, ktory by moj predaj na dialku spravil takouto uzasnou skusenostou. Kazdemu kto chce mat bezproblemovy predaj nehnutelnosti, zastreseny profesionalnyym maklerom, so zaroven nesmierne priatelskym pristupom, odporucam Delta Propery a ich maklera Adama Belianskeho. Este raz velka vdaka !
Nina Lišková
100% SATISFACTION
Predaj bytu - Sládkovičovo
Ústretovosť, príjemné prostredie, kvalitný prístup, profesionalita. Pani Stopiak odpovedala vždy na všetky naše otázky kedykoľvek sme potrebovali. Sme maximalne spokojení s prístupom aj priebehom celej kúpy cez Delta Property.
Gitka Benkovská
100% SATISFACTION
Predaj 4 izbového bytu - Petržalka - Vienna Gate
Maximálna spokojnosť. Maklérka Ivanka mala profesionálny prístup, bola veľmi ústretová, spoľahlivá, ba i veľmi ľudská. Určite túto RK odporúčam!
Janka Vrbová
100% SATISFACTION
Predaj bytu - Slovenský Grob
Firma Delta Property, konkrétnejšie pani Kovařová nám zabezpečovali predaj bytu. Už od prvotných obhliadok pri nafotení bytu nás prekvapil veľmi profesionálny prístup a na tejto úrovni prebiehali obhliadky a následne aj predaj bytu. Z našej strany veľká spokojnosť, môžeme len odporúčať.
Soňa Marková
100% SATISFACTION
Predaj bytu Hviezdoslavov
Dobrý deň, spolupráca s Delta Property bola super. Pán Mrva reagoval na naše otázky v akomkoľvek čase. Všetko ohľadom kúpy podrobne vysvetlil. Ústretový, milý, ochotný, komunikatívny . Určite ho môžeme odporučiť ostatným, ako aj realitnú kanceláriu Delta Property. Za nás môžeme povedať, že všetko od obhliadky až po odovzdanie bytu prebehlo bezproblémovo. Takže ďakujeme p. Mrva. :-)
Ivana Stanovčáková
100% SATISFACTION
Predaj bytu - Ružinov, Bratislava
Bola som nad mieru spokojna s Martinovymi znalostami a pohotovostou. Kupca nam nasiel do dvoch tyzdnov od nafotenia bytu a cely prebieh predaja bol rychly a bez ziadnych komplikacii. Budem vrelo odporucat svojim znamym do buducna. Boriana Karaivanova
Boriana Karaivanova
100% SATISFACTION
Predaj bytu Hviezdoslavov
Spoluprácu s pani Silviou Liďákovou pri predaji bytu hodnotím na 1, profesionálny prístup, vybavenie všetkých administratívnych záležitostí. Ďakujem za rýchly predaj bez starostí.
Jana Lapin
100% SATISFACTION
Predaj bytu Hviezdoslavov
Chcel by som sa čo najsrdečnejšie poďakovať jednak realitnej kacelárií DELTA PROPERTY za to, že sme mohli spolupracovať pri predaji našej nehnuteľnosti .Človek, ktorý nám veľmi pomohol a veľmi si ho vážime je realitný maklér menovanej realitnej kancelárie TOMÁŠ MRVA. Skláňame pred ním pomyselný klobúk a veľmi pekne ďakujeme za čas, ktorý strávil predajom našej nehnuteľnosti. Boli tam aj menšie problémy, kedže sa do predaja vopchal vírus (C19) , ale vďaka Tomašovi sme to dotiahli do úspešného konca . Vybavil všetko čo sa vybaviť dalo (aj z môjho pohľadu nemožné), vyhádal si v banke svoju pravdu a takého realitného odborníka dnes ťažko nájsť. Veľmi si vážime tvoju prácu Tomáš, a pri každej príležitosti ťa budem odporúčať ďalej. Ešte raz srdečné ĎAKUJEME !!!
Martin Kertys
100% SATISFACTION
Predaj bytu Bratislava
Bol som veľmi spokojný s pani Kovářovou od Delta Property, ľudský prístup, ochota aj viackrát vysvetliť záležitosti, upozornenie dopredu na možné problémy, bezproblémová komunikácia a spolupráca, vybavil som veľmi rýchlo to, čo som potreboval.
Marek Bernád
100% SATISFACTION
Predaj bytu Partizánske
Profesionálny prístup, včasné informácie, koordinácia postupu medzi zúčastnenými stranami. Komplexné služby pre predávajúceho aj kupujúceho. Pre mňa dôležitá úspora času a starostí - nemusel som na nič myslieť a čímkoľvek sa zaťažovať.
Igor Olejka
100% SATISFACTION
Predaj bytu Záhorská Bystrica
Oceňujeme profesionálny prístup. Počas celej doby predaja nehnuteľnosti sme boli spokojní s poskytnutými realitnými službami a ochotným prístupom byť vždy k dispozícii, poradiť a vybaviť všetky potrebné náležitosti. Na konci možeme zhodnotiť: Vybrali sme si dobre...a odporúčame!
Petra Mikšíková
100% SATISFACTION
Realitné služby maklérky Renáty Stopiak
Dobrý deň, spolupráca s Delta Property v zastúpení p. Renáty Stopiak bola vynikajúca. P. Stopiak pre nás realizovala predaj nehnuteľnosti a zároveň nám sprostredkovala nákup novej. Vždy bola ústretová, o všetkom nás stále informovala a bola nápomocná. Veľmi nám uľahnčila celý tento neľahký prces predaja a následnej kúpy nehnuteľnosti. Chcem spomenúť, že nám veľmi pomohla aj s riešením financovania spolu s kolegom P. Balnom. Realitnú kanceláriu Delta Property v zastúpení p. Stopiak môžem iba odporučiť. A ako čerešničku na torte pridám, že našu nehnuteľnosť predala za vyššiu cenu ako sme pôvodne požadovali, čo je znakom naozaj úprimného záujmu o klienta a profesionálnu prácu. Ďakujeme Vám p. Stopiak
Marek Tóth
100% SATISFACTION
Predaj bytu Slnečnice - Bratislava
Práve sme úspešne dokončili predaj nášho bytu cez Deltu. Fantastický servis od začiatku do konca. Rozhodne odporúčam. Nadmieru spokojný som bol najmä s komunikáciou a s fotkami nášho bytu - takmer som ho nespoznal.
Karol Vörös
100% SATISFACTION
Kúpa bytu Bratislava
Pán Babušík je veľmi skúsený a príjemný človek. Vyzná sa v tom čo robí a poradí vždy k spokojnosti. Jeho profesionálny a promptný prístup nám uľahčil a spríjemnil kúpu.
Patrik Pšenák
100% SATISFACTION
Kúpa pozemku
Veľmi oceňujem ústretový a proklientský prístup pána Babušíka pri rokovaniach o kúpe pozemku. Aj vďaka jeho prístupu sa tento obchod uskutočnil. Môžem ho komukoľvek v budúcnosti bezvýhradne odporučiť.
Marek Ondrejka
100% SATISFACTION
Predaj baru v Bratislave
Veľká spokojnosť so službami, expresne mi predali bar a vyriešili všetky papiere za mňa. Stačil iba môj podpis. Odporúcam všetkými desiatimi🤗
Alžbeta Ivaničová
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbový byt Ilava
Dobrý deň, radi by sme ako spokojní klienti touto cestou odporučili využiť služby spoločnosti Delta Property. Kompletne celý proces kúpy bytu, financovanie a dokonca aj poistenie nehnuteľnosti riešil p. Grunta. Radi by sme vyzdvihli jeho ústretovosť a niekedy aj trpezlivosť pri našich otázkách. Vždy všetko, pokiaľ to bolo možné, dopredu vysvetlil a určite Vás neodbije 1-2 vetami. Celý "obchod" sa niesol v duchu ľudského prístupu a priateľskej atmosféry, nešlo o žiadne strojené rečičky a naučené formulky. To, čo sa povedalo sa aj dodržalo! A aj napriek mnohým nečakaným prekážkam, ktoré boli spôsobené koronakrízou, a to naozaj neboli malé problémy, sa podarilo obchod dotiahnuť do konca k spokojnosti všetkých zúčastnených strán! Fľaša šampanského ako darček do nového bytu bol príjemnym prekvapením na konci celého procesu. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov! Spokojní klienti M+V.
Pán Maroš
100% SATISFACTION
Kúpa bytu Nová Dubnica
Pán Grunta nám bol nápomocný počas celého procesu kúpy nášho bytu. Zabezpečil za nás všetko od vybavenia hypotéky, poistenia nehnuteľnosti, kataster a v podstate všetko. Na nás nechal len rozhodnutie a podpisy. Maximálna spokojnosť, profesionálny a zároveň veľmi priateľský prístup. Ku kúpe nehnuteľnosti sme ešte dostali i darček v podobe wellness pobytu. Ďakujeme za všetko 🙂
Adriána Bažányová Faturová
100% SATISFACTION
Predaj bytu Dubnica nad Váhom
S potešením a bez akýchkoľvek obáv musím a zároveň chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup p. Gruntu. Ochota a osobný záujem, ktoré p. Grunta prejavoval počas celej doby realizácie obchodu sa v súčasnosti len tak nevidia. Pomyselný klobúk dávam dolu a v prípade potreby riešiť niečo ohľadom nehnuteľností sa s plnou dôverou na p. Gruntu obrátim opäť. Ďakujem za pomoc a spoluprácu...👍👏
Mgr. Radoslav Denke
100% SATISFACTION
Predaj bytu Trenčín
Oceňujem profesionálny prístup a hlavne rýchlosť. Realitná kancelária ponúka komplexné služby, či už ide o samotný predaj, kúpu nehnuteľnosti až po vybavenie hypotekárneho úveru. Odporúčam na 100% a určite sa v budúcnosti znova obrátim na pána Gruntu.
Silvia Trenčianská
100% SATISFACTION
Predaj 4 izbový byt | Bratislava - Galvaniho Dvory
Dobry večer, spolupráca s pánom Zvolenským bola vynikajúca. Ústretový, milý, ochotný, komunikatívny mladý pán, s ktorým je radosť spolupracovať. Po skúsenostiach s ostatnými realitnými maklérmi sme boli veľmi milo prekvapení s jednaním a prístupom. Ďakujeme mu za veľa. S pozdravom rodina Onufráková.
Rodina Onufráková
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbový byt - Bratislava | Ružinov
Váž. vedenie a kolegovia Delta Property, moja úcta a úprimné poďakovanie patrí v Delta Property všetkým, s ktorými som sa s radosťou a dôverou na pozitívne odporučenie priateľky stretla: pánu Michalovi Jančimu za ochotné a ústretové prijatie spolupráce i za jasné, presné, vecné, a výstižné podávanie potrebných informácií, pani Rebeke v spolupráci s pánom gotografom za famózne fotky bytu, ktoré vzbudili veľký záujem... osobitne vyjadrujem poďakovanie pánu Martinovi Zvokenskému. Je veľký profesionál s veľkým srdcom, skvele odprezentoval byt, skvele pracoval s klientmi a dohodol a zrealizoval skvelý predaj. Vysoko oceňujem jeho schopnosť slušnej, pokojnej, ústretovej komunikácie, dokázal s prehľadom a taktne riešiť aj zdanlivo komplikované situácie. Navyše vedel podať aj odborné rady, ktoré mi pomohli pri kúpe nového bytu. Rovnako si vážim i jeho spoľahlivosť, dochvíľnosť, pracovitosť, schopnosť presne a načas vybaviť úradné záležitosti, empatiu, ochotu výsť v ústety, ochotu pomôcť i jeho zmysel pre humor. S predajom bytu som spokojná do najvyššej možnej miery, je to Vaša top profesionálna a top ľudská zásluha, pán Martin Zvolenský, ďakujem Vám. Ďakujem ešte raz všetkým, ktorí sa podieľali na predaji bytu na Cyrilovej 3 a prajem vám všetkým v Delta Property veľa veľa úspechov, zdravia, šťastia... a nech vám slniečko stále svieti, s pozdravom Eva Složková
Eva Složková
100% SATISFACTION
Predaj 1 izbového bytu - Lamač
Som veľmi rada, že som oslovila realitnú kanceláriu Delta Property a že mi bola doporučená práve pani Kovářová, ktorá mala na starosti predaj môjho bytu. Všetko prebehlo bezproblémovo, pani Kovářová bola vždy spoľahlivá, profesionálna a komunikatívna. Vo všetkom som sa na ňu mohla spoľahnúť a všetko bolo urobené a zariadené načas.
Daniela Malačinová
100% SATISFACTION
Predaj rodinného domu Miloslavov
Chcem sa poďakovať Delta Property a hlavne pánovi Mrvovi za realitné služby. Vyskytlo sa niekoľko problémov, ktoré boli zavinené pandémiou,ale pán Mrva to riešil s prehľadom a profesionálnym pristupom. Bol vždy okamžite nápomocný a ústretový pri rôznych otázkach ohľadom predaja bytu. Ešte raz sa chcem poďakovať a zaželať vašej realitnej spoločnosti a pánovi Mrvovi veľa spokojných zákazníkov a hlavne veľa zdravia. Ešte raz veľká vďaka.
Pavol F.
100% SATISFACTION
Predaj rodinného domu Senec
Vrelo odporúčam. Maximálna spokojnosť  
Eva Mayerova Petrulova
100% SATISFACTION
Predaj garáže Bratislava
Top servis pri riešení realitného obchodu!
Michal Ondruš
100% SATISFACTION
Predaj apartmánu
Usilovný a odborne fundovaný. Ochotný pracovať v prospech klienta.
Jozef Broniš
100% SATISFACTION
Predaj 1 izbového bytu 
So službami a profesionalitou p. Fridmanovej som bola nad mieru spokojná. Veľmi rýchle, korektné jednanie a príjemný prístup. 10 bodov z 10. ĎAKUJEM. Odporúčam ďalej.
Barbora Zaharekova
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbového bytu
Perfektná spolupráca, super prístup a ochota.
p.Kaňuková
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbového bytu Bratislava Petržalka
Chcem sa poďakovať Mgr. Jančimu za skvelú spoluprácu pri predaji bytu a kúpe rodinného domu. Odporúčam využiť jeho služby každému kto chce mať istotu, že všetko bude prebiehať hladko a úspešne. Ďakujem a prajem veľa takto spokojných klientov.
Mirka Kopáčová Sekerková
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbového bytu  Nové Mesto Bratislava
Veľmi dobrá spolupráca, profesionálny prístup. P. Janči našiel seriózneho zaujemcu za 2 týždne, pričom ešte vyjednal lepšiu cenu v prospech nás predavajucich. Výborná podpora počas celého procesu predaja a vybavenie a urýchlenie všetkých administratívnych úkonov. V podstate som okrem podpisu zmluvy nemusel nič riešiť.
Radoslav Olekšák
100% SATISFACTION
Predaj bytu
Som veľmi spokojný, určite ich oslovím opäť.
Vlado Brdecka
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbového bytu Ružinov - Bratislava
Maximálna spokojnosť s tímom Delta 👌🏻 určite odporúčam všetkými piatimi.Predaj bytu prebehol hladko a jednoducho. Ďakujeme 🤗🤗
Helen Hanko Mogoňová
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbového bytu Bratislava
Pokiaľ potrebujete rýchlo a dobre predať nehnuteľnosť – jednoznačne odporúčam služby pána Michala Jančiho, predaj bytu mu trval 2 týždne – neskutočná profesionalita, pomoc a poradenstvo sú len niektoré devízy ktorými disponuje. Bola to radosť s ním spolupracovať – aj taký náročný proces akým predaj rozhodne je, bol zrazu jednoduchý. Ešte raz veľmi pekne ďakujem sa služby, ktoré v budúcnosti ešte určite (veľmi rád) využijem.
Martin Kvačkaj
100% SATISFACTION
Predaj pozemku Dunajská Streda
Veľmi pekne ďakujem pánovi Jančimu za trpezlivosť, ústretovosť a ľudský prístup. V jeho osobnosti sa spája profesionalita s pochopením. Je to mladý usmiaty človek, ktorý sa nevzdáva, prekážky sú pre neho výzvou a začaté dotiahne do úspešného konca. Patrí mu moja vďaka , tam kde iní zlyhali on je jasný víťaz.Jednoznačne odporúčam.
Katarína Podstavková
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbového bytu Bratislava Ružinov
Ak chcete predať byt, tak ako ja, neváhajte kontaktovať Mgr.Jančiho. Stretnete sa s profesionálom v tejto oblasti, ktorý vám s úsmevom a fundovane poradí a vyrieši všetky problémy pri predaji bytu. Som presvedčený, že s výsledkom jeho práce budete spokojní tak ako ja.
Peter Pilárik
100% SATISFACTION
Predaj rodinný dom Bernolákovo
Chceme sa poďakovať touto cestou pánovi Mrvovi, za výbornú komunikáciu a spoluprácu pri predaji našich dvoch nehnuteľností. Boli sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame.
Silvia Lenčová
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbový byt Bratislava Ružinov
Bol som nadmieru spojokný. Perfektný prístup, profesionalita. Predali ste môj byt za plnú sumu. Vrelo odporúčam!!! :)
Erik Velický
100% SATISFACTION
Rodinný dom, Blatná na Ostrove
Vďaka RK Delta Property a konkrétne p. Mrvovi dnes bývam vo svojom vysnenom domčeku. Nikdy by som neverila, že kúpa rodinného domu môže prebehnúť (z môjho pohľadu) tak hladko a bezproblémovo. Všetky starosti za mňa vyriešil práve on, zo všetkého našiel východisko a riešenie bez toho, aby som sa musela stresovať alebo starať. Som nadšená z ich prístupu a vrelo odporúčam každému. Veľká vďaka.
Marcela Sabinová
100% SATISFACTION
1 izbový byt na prenájom v Petržalke
Realitná kancelária poskytuje full service, od vyzdvihnutia kľúčov, manažovania obhliadok s potenciálnymi nájomníkmi vo vlastnej réžii až po vybavenie podpisu zmluvy s nájomnikom a následné prinesenie zmluvnej dokumentácie, čo ma časovo veľmi odbremenilo. Spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne.
Lucia Leonardi
100% SATISFACTION
Rodinný dom Miloslavov
Moje veľké ĎAKUJEM patrí pani realitnej maklérke Bc. Renáte Stopiak za predaj môjho domu. Obzvlášť oceňujem príjemné vystupovanie, profesionálny prístup, odborné znalosti, ochotu a časovú flexibilitu. Služby realitnej maklérky hodnotím veľmi vysoko a odporúčam každému, kto potrebuje využiť služby realitného makléra, ktorý si váži svojho klienta.
Dana Soósová
100% SATISFACTION
Rodinný dom Miloslavov
Realitná kancelária Delta Property a špeciálne realitná maklérka pani Stopiak nám pomohli pri realizácii kúpy domu. Sme spokojní a bývame na mieste, ktoré sa nám páči. Oceňujeme pomoc s tvorivým riešením výziev, ktoré každý takýto proces prináša. Srdečna vďaka :-)
Michal Šplho
100% SATISFACTION
2 izbový byt Ružinov
Spolupráca s realitnou kanceláriou a s našou maklérkou Rebekou Jasenecovou predčila naše očakávania, čo sa týka profesionálneho prístupu, rýchlosti predaja a vybavenia administratívnych záležitostí okolo predaja za nás. Vybrali sme si túto realitnú kanceláriu spomedzi viacerých etablovaných realitných kancelárií, pretože na prvé miesto dávajú spokojnosť zákazníka a dbajú aj na detaily ako napríklad profesionálne nafotená nehnuteľnosť do inzerátu (so službou homestageing).
Simona Prochaczkova
100% SATISFACTION