spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Kariéra v realitnej kancelárii Delta Property

Delta Property nie je len realitná kancelária. Je to značka kvality, dôvery a profesionality vo svete nehnuteľností od roku 2014. Prinášame nový pohľad na svet nehnuteľností. Sledujeme trendy a učíme sa od celosvetovo uznávaných spoločností. Úspešná stratégia musí byť o krok vpred pred svojou konkurenciou. Máme za sebou stovky úspešne realizovaných realitných obchodov s objemom viac ako 160 miliónov eur. O tom, že sme progresívnou firmou, svedčí stále rastúci počet našich pobočiek a realitných maklérov. Aktuálne už pôsobíme na celom území Slovenskej republiky s pobočkami  v Bratislave, Banskej Bystrici, Galante, Poprade, KežmarkuŠamoríne, Liptovskom Mikuláši a Trenčíne.

Príď a porozprávaj sa s nami o tvojej budúcej úspešnej kariére najlepšieho realitného makléra, možnosti rastu a vzdelávania sa v realitnom obchodovaní. 

Ak sa chcete stať členom nášho obchodného tímu, profesionálnym realitným maklérom, zašlite Váš životopis spolu s motivačným listom na mail: info@deltaproperty.sk

Realitný maklér DELTA

S nami zistíte, že povolanie realitný maklér nie je len práca. Je to spojenie životného štýlu, presvedčenia a neustáleho osobnostného rastu. Veľmi podstatnou súčasťou tejto profesie je neustále vzdelávanie. 

Realitní makléri spoločnosti Delta Property sú certifikovaní profesionáli (absolvujú školenie v Slovenskej realitnej akadémii). 

Po úspešnej certifikácii prechádza nový maklér na náš vlastný, integrovaný vzdelávací systém, ktorý vychováva profesionálov po celom Slovensku - DELTA UNIVERSITY.

Naša spoločnosť má svoju prepracovanú štruktúru vedenia a kontroly, vďaka čomu je každý realitný maklér správne vedený a podporovaný svojim skúseným manažérom.

Neustále inovujeme náš marketing, vďaka čomu máme najmodernejší web, zviditeľnujeme sa na sociálnych sieťach. Dôkazom sú aj najnovšie technológie, ktoré využívame, či už ide o možnosť nasnímania nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy dronom alebo jej zdokumentovanie prostredníctvom virtuálnej 3D prehliadky. Vytvorili sme jedinečný koncept v online aj offline prostredí, aby nás ľudia ako značku vnímali. Značka DELTA prináša jedinečný dizajn, vďaka ktorému nás klienti poznajú.