spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Realitné služby

Zverte sa do rúk skutočným profesionálom, zverte sa do rúk nám. Naša realitná kancelária a tím profesionálnych maklérov sa postarajú o Vašu spokojnosť v každom smere. Aj napriek tomu, že predaj a prenájom nehnuteľností je hlavným predmetom našej činnosti, poskytujeme naozaj komplexné realitné služby pre každého.

Od poradenstva, finančných služieb, či právneho servisu až po bezplatné ocenenie nehnuteľnosti a mnoho iného. Žiadna otázka, či požiadavka zo sveta realít nás jednoducho nezaskočí.

Komplexné realitné služby s dôrazom na Vašu spokojnosť

Vaša spokojnosť je pre nás absolútnou prioritou. Aj preto pristupujeme ku každému klientovi zodpovedne a individuálne, pričom sa riadime heslom: „Dobrý obchod je vtedy, kde sú spokojní všetci zúčastnení“.

Delta Property jednoducho nie je „len“ realitná kancelária, ale značka kvality, dôvery a profesionality, o čom svedčí aj naše víťazstvo realitnej kancelárie roka, dva roky po sebe, ale aj referencie našich klientov.

Prezrite si preto naše realitné služby, ktoré poskytujeme a vyberte si to, čo Vás zaujíma a v čom potrebujete poradiť, či pomôcť.

MARKETING

Špeciálny marketing je pre nás téma, v ktorej sa neustále zlepšujeme. Neustále hľadáme nové možnosti pútavej prezentácie. Kvalitná prezentácia a reklamná kampaň je zárukou nášho úspechu. Sme jedna z mála realitných kancelárii, ktorá ponúka možnosť marketingu nehnuteľnosti formou vlastnej webovej stránky, Interaktívnej 3D virtuálnej prehliadky, alebo nafilmovania nehnuteľnosti dronom.

MARKETING